1. Domů
  2. >
  3. > Novinky
  4. > Harmonie na zahrad?

Harmonie na zahradě

Cítíte se lépe, když kolem sebe máte rostliny a květiny? Není to nic zvláštního. Rostliny nám navozují pocit štěstí a bezpečí. Vítejte do harmonické zahrady, kde vaše smysly ožijí a vy se ponoříte do pocitu Zenu. Květinové cibulky jsou třešničkou na dortu v této zahradě.

Dobíjení baterií

Svět okolo nás vysílá tolik nejasných zpráv, že již nevíme, čemu věřit. Co je pravda a co ne? To je důvod, proč stále více věříme sami sobě a přirozenému světu. Náš vnitřní kompas nás vede k pravdě. Ostatně, čemu můžete věřit lépe než vlastním očím, uším a nosu? To je důvod, proč se obklopujeme rostlinami, které zajistí, že budeme moci utéct před venkovním světem a dobít naše baterie.

222683-aangepast.jpg

Pocit bezpečného okolí

Místo, kam můžete od všeho utéct a prožívat svět přírody okolo nás: toto je harmonická zahrada. Vše, co stimuluje smysly je důležité. Harmonická zahrada je plná přírodních zaoblených tvarů, které vás obejmou a umožní vám si odpočinout. Kontrast mezi přírodními a tvrdými povrchy pomáhá vytvořit pocit bezpečného okolí.

222685-aangepast.jpg  222714-aangepast.jpg

222143-aangepast.jpg  222689-aangepast.jpg

Zážitky s květinovými cibulkami

Zelená je velmi důležitá barva v této zahradě – a také hlavní barva. A přesto jsou důležité i další barvy. Klidné barvy jako bílá, růžová a šeříková doplňují náladu zvedající zážitek v harmonické zahradě. Nádherně zbarvené a vonící květinové cibulky tento zážitek zesilují. Růžové tulipány, bílé a modré modřence a kulaté okrasné cibule – všechno je to krása na pohled. A jejich vůně jsou potěšením pro váš nos.

222744-aangepast.jpg

Věděli jste, že...

…tulipány, okrasné cibule a další cibulovité rostliny jsou ideální k provádění rituálů ve vaší zahradě? Co třeba vyrobit si mandalu? Mandala symbolizuje věčný vztah mezi vnitřním a vnějším světem. Květinové cibulky v harmonické zahradě tento kruh uzavírají.

222727-aangepast.jpg

Sdílet tuto stránku:
Na Novinky