1. Domů
  2. >
  3. > Novinky
  4. > Čtyři nejoblíbenější kombinace kvetoucích cibulovin

Čtyři nejoblíbenější kombinace kvetoucích cibulovin

Obklopte se přírodou pro dokonalý relaxační zážitek. Pro maximální účinek zasaďte květinové cibulky již teď, abyste si je mohli začít užívat hned zkraje sezóny. Díky čtyřem nejoblíbenějším kombinacím kvetoucích cibulovin se může váš sen stát skutečností.

Zen

Tady zní motto: méně dlažby, více květin. Uvidíte, jaký uklidňující efekt to bude mít. A to nejen díky uklidňujícímu vzhledu, ale i proto, že aktivní kontakt s přírodou je sám o sobě druh meditace. Můžete tak vystoupit ze svého rychlého životního tempa a užít si trochu času pro sebe. Více květin na zahradě také zlepší hospodaření s vodou. Kvetoucí cibuloviny na zahradě hrají důležitou roli, protože jsou prvními květinami sezóny. Objevte čtyři nejoblíbenější kombinace kvetoucích cibulovin a buďte zen.

Užívejte si je déle

Proč je lepší cibuloviny kombinovat, spíše než osázet zahradu jen jedním druhem? Díky kombinaci cibulovin bude vaše potěšení trvat déle. Místo několika týdnů bude vaše zahrada zářit několik měsíců. Různé druhy kvetoucích cibulovin totiž kvetou v různých obdobích. A pomocí kombinace barev můžete vytvořit přesně takový vzhled, po jakém toužíte. Každá z těchto 4 nejoblíbenějších kombinací má svůj vlastní charakter: romantický, vzrušující, veselý nebo magický.

Recept 1: Pohádkově růžová

Jste beznadějný romantik? Stává se vám, že už jen pohled na odstíny růžové vám vykouzlí úsměv na tváři? Pokud ano, pak pohádkově růžová kombinace je pro vás tou pravou. Několik různých odstínů růžové v kombinaci s čistě bílou vytváří magickou podívanou.

225632-aangepast.jpg

Co potřebujete

Recept 2: Magické indigo

Láká vás něco kouzelného? Obklopujete se rádi odvážnými modrými barvami? Pokud ano, pak by se vám mohla líbit kombinace Magické indigo. Indigo modrá tvoří okouzlující kontrast se žlutou barvou.

225612-aangepast.jpg

Co potřebujete:

Recept 3: Zahrádka u chaty

Sníte o bujné květinové zahrádce s růžovými a fialovými barvami jako ze zahrady u klasické anglické chalupy? Zní vám to povědomě? Pokud ano, zasaďte si kombinaci Zahrádka u chaty a vstupte do svého vysněného světa.

225534-aangepast.jpg

Co potřebujete

Recept 4: Vzrušující kontrasty

Přetahovali jste vždy v omalovánkách přes okraj? A když vám to vytýkali, stejně jste si to udělali po svém? Pak kombinace Vzrušující kontrasty je pro vás to pravé. Je to neobvyklá směs červených, růžových, modrých a fialových květů, která do vaší zahrady přidá trochu vzrušení.

225596-aangepast.jpg

Co potřebujete

Odrůdy v těchto směsích jsou snadno dostupné, ale pokud některé z nich nemůžete najít, vyberte si nějakou podobně zbarvenou odrůdu. Výsledek bude stejně krásný.

Sdílet tuto stránku:
Na Novinky