1. Domů
  2. >
  3. > Novinky
  4. > Květiny, které vám zpříjemní život

Květiny, které vám zpříjemní život

Náš svět je čím dál méně přátelský a příjemný. Už máte té negativní energie po krk? Osvoboďte se a vytvořte si svůj vlastní malý ráj, zelený prostor se spoustou vysázených cibulovin. Jsou balzámem pro duši a vykouzlí vám na tváři úsměv.

Hýčkejte se

Nedá se jim uniknout, těm negativním postojům. Hrubá, nepřátelská a neosobní komunikace není nic nového pod sluncem. Ale to nás nijak neutěší. Naopak máme o to větší chuť se na nějakém příjemném místě nechat hýčkat. To nám trochu uklidní nervy a odplaví negativní energii. Jak ale můžete vytvořit takové vřelé, měkké a příjemné místečko? Dokonalý způsob je použití rostlin.

241784_aangepast.jpg 241791_aangepast.jpg

Oáza klidu

Je tohle to, co jste vždy chtěli? Jen pomyslete: místo, kde si můžete dopřát spoustu času pro sebe – místo, jehož jediným účelem je vaše potěšení. Na světě není nic důležitějšího než nalezení vnitřního klidu. Malý ráj, ve kterém mizí jakékoli napětí a vy můžete úplně zapomenout na cokoli negativního. Jen si představte: velké měkké polštáře a jemně polstrovaný nábytek, usazený v úplně přírodním prostředí. Kvetoucí cibuloviny v pastelových barvách vynesou vaší oázu na vyšší úroveň relaxace. Rozlučte se s dlažbou, přivítejte relax.

241793_aangepast.jpg 241797_aangepast.jpg

241810_aangepast.jpg 241831_aangepast.jpg

Jemné a načechrané

Tak na co ještě čekáte? Zasaďte si květinové cibulky do své malé oázy už teď a můžete si je užívat už brzy zjara. Pořiďte si zahradu plnou jemných, načechraných cibulovin. Papouščí a dvojité tulipány jí dodají ještě víc načechranosti. Pastelové barvy od krémově bílé po světle fialovou, rozeseté po okolí a do toho zářivá, usměvavá oranžová vytvoří přesně to, co hledáte. Hyacinty zase přispějí sladkou vůní. Přesně to, co na své příjemné zahrádce potřebujete. A negativita zmizí, ani nebudete vědět jak.

241828_aangepast.jpg

241814_aangepast.jpg

241809_aangepast.jpg

241790_aangepast.jpg

Sdílet tuto stránku:
Na Novinky