1. Domů
  2. >
  3. > Novinky
  4. > Letní cibuloviny: přirozené talenty pro zahradní trend „Nové hranice“

Letní cibuloviny: přirozené talenty pro zahradní trend „Nové hranice“

Na rok 2019 se předpovídají tři trendy zahrad: „Elementy sklizně“, „Měkké přistání“ a „Nové hranice“. Zjistěte, jakou roli mohou letní cibuloviny hrát v trendu „Nové hranice“.

Přijměte chaos

Všem těmto třem trendům dohromady se říká „Zpřetrhání vazeb“. Jinými slovy: je na čase narušit staré pořádky a vydat se novým směrem. Změny přicházejí závratnou rychlostí, a proto je potřeba zpřetrhat staré vazby. Jakkoli je zajímavá a vzrušující, změna s sebou nese i určitou míru stresu a ztrátu kontextu. Původní jistoty již nejsou dále jisté a tak vzniká chaos. Ale žádná inovace nemůže vzniknout beze změn! Pokud chcete tedy dát prostor inovaci, budete se muset smířit s chaosem.

242252_aangepast.jpg 242255_aangepast.jpg

242260_aangepast.jpg 242261_aangepast.jpg

Zelené prostředí je nepostradatelné

Neustále se na nás valí vlny nových technologií. A i když nám značně usnadňují každodenní život, vedou tyto technologie i k potřebě zdravějších životních podmínek: potřebujeme najít tu správnou rovnováhu mezi tělem a myslí. V praxi to znamená vyvážit tyto technologie štědrou dávkou darů přírody. A když mluvíme o darech přírody, tak nemůžeme nezmínit přitažlivou energii letních cibulovin. Naší zahradě dávají přesně to, co chceme: svěží, jasný a moderní vzhled.

242263_aangepast.jpg

242267_aangepast.jpg

242258_aangepast.jpg

Talenty od přírody

Letní cibuloviny, jako jsou lilie, jiřiny a mečíky, dodávají dnešním trendům moderní vzhled. Kombinací květin v utopických barvách a neskutečných tvarech vznikne pocit technologického pokroku spolu s uvolněnou atmosférou beze spěchu, kterou tak moc potřebujeme. Studené pastelové barvy od světlých až po tmavé odstíny se míchají s živými intenzivními barvami a díky tomu zahrada vypadá svěžejší než kdy dříve. Mečíky a lilie mají v tomto ohledu talent od přírody.

242266_aangepast.jpg 242277_aangepast.jpg

242293_aangepast.jpg 242297_aangepast.jpg

Sdílet tuto stránku:
Na Novinky