1. Domů
  2. >
  3. > Novinky
  4. > Jaké trendy barvy vyberete pro své kvetoucí cibuloviny?

Jaké trendy barvy vyberete pro své kvetoucí cibuloviny?

Jaké barvy květin se budou na vaší zahradě třpytit příští rok? Proč se nenechat inspirovat těmi nejkrásnějšími kvetoucími cibulkami podle zahradních trendů pro rok 2020? Když je zasadíte teď, budete si jich moci užívat hned na začátku jara.

Barevná nabídka

Je to opravdu ohromující podívaná: kvetoucí cibuloviny, které oznamují jaro již tak brzy. Vaši zahradu, a Vás také, rozveselí ty nejnádhernější barvy a nejsladší vůně. Mezi nejoblíbenější jarní kvetoucí cibuloviny patří tulipány, krokusy, hyacinty a narcisy. Cibuloviny jsou k dispozici prakticky ve všech možných barvách, takže si můžete být jistí, že najdete i ty z barevné palety trendů pro zahrady na rok 2020. Chcete se na jaře těšit z barevné podívané v nejvíce trendy odstínech? Pak si vyberte kvetoucí cibuloviny ve svých oblíbených barvách a zasaďte je již tento podzim.

201737_aangepast.jpg 210828_aangepast.jpg

225425_aangepast.jpg 35936_aangepast.jpg

Navrácení rovnováhy

Každý den se toho kolem nás tolik děje! Takových vjemů dokáže přehltit každého. Tolik rozhodnutí, tolik povinností. A to vše proto, že jsme neustále na příjmu. Jsme přehlcení informacemi a běda každému, kdo se dopustí chyby. Abychom se z toho chaotického světa vymotali, potřebujeme se trochu „odstimulovat“. Květiny, jako jsou tulipány, narcisy a hyacinty, nám skutečně slouží jako takové měkké polštáře, která nás chrání před náročným vnějším světem a navrací nám pocit klidu. Jejich jemné květy v pastelových barvách nám pomáhají uvolnit se a dobít si baterky. Dokonce i bzučení hmyzu, který květiny navštěvuje, může k tomuto uklidňujícímu pocitu přispět.

214957_aangepast.jpg 241781_aangepast.jpg

Inner_Retreat 1 (002).jpg

Utečte z bubliny

Máte pocit, že jste uvěznění? Jako byste byli nacpaní do malé a omezující škatule? Možná stejně jako mnozí z nás toužíte uniknout z digitální bubliny a trochu si rozšířit horizonty. Více jasu a rozmanitosti, které rozkrývají hranice mezi generacemi, pohlavími a kulturami a nechávají je vzájemně se překrývat. Tento zahradní trend vycházející z moderního života kombinuje různé kulturní vlivy. Různobarevné květinové záhony ve venkovském stylu přinášejí veselý a neformální vzhled. A když jde o kolekce těchto kvetoucích cibulovin, můžete si vybrat z jemných, tlumených odstínů až po jasné nebo přirozené barvy.

225438_aangepast.jpg 216874_aangepast.jpg

Blended_Cultures 1 (002).jpg

Po čem všichni toužíme

V dnešním světě můžeme změnit cokoli, s Photoshopem je dnes dokonalost standardem. Společnost je tak zaměřená na dokonalost, že začínáme všichni vypadat stejně. A ve výsledku všichni začínáme toužit po něčem opravdovém. Chceme nedokonalost a svobodu. Tento zahradní trend vede k neortodoxnímu sázení, jako by záhon trochu zdivočel. Ale kombinace kvetoucích cibulovin v pestrých barvách s odstíny betonově šedé, přirozené béžové a industriální černé je vědomá volba, která odráží naše rozhodnutí opustit nepsané zákony a pravidla.

225455_(1) aangepast.jpg 223464_aangepast.jpg

Street_Savage 1 (002).jpg

Sdílet tuto stránku:
Na Novinky