1. Domů
  2. >
  3. > Novinky
  4. > Eklektická kolekce květinových cibulek odráží inkluzívní společnost

Eklektická kolekce květinových cibulek odráží inkluzívní společnost

Objevte roli, kterou květinové cibulky hrají v trendu „Smíšené kultury“, kde se tyto vícebarevné drahokamy ujímají důležité úlohy a lámou hranice předsudků.

Bez bariér

Digitální možnosti nám rozšiřují náš pohled na svět. Ale tím, že algoritmy ukládají naše preference do paměti, uzavíráme se ve své vlastní monotónní a předvídatelné internetové bublině. Potřebujeme proto méně bariér a větší různorodost. A my reagujeme tím, že slovo „předsudky“ nahrazujeme pojmem „inkluze“. Bariéry mezi generacemi, pohlavím, etnickým původem a dalšími škatulkami se pomalu ale jistě rozpadají.

BC-Outdoor-075_aangepast.jpg BC-Outdoor-001_Aangepast.jpg 

Harmonie

Když se neomezíte na určitý styl, stane se klíčem k zahradnímu designu harmonie. Kombinací různých etnických vlivů můžete snadno vytvořit uvolněný prosluněný vzhled. Eklektická kolekce různých květinových cibulek symbolizuje boření předsudků. 

BC-Outdoor-061_aangepast.jpg BC-Outdoor-067_aangepast.jpg

Kreativita

Zahrada, která používá širokou škálu květinových cibulek v různých barvách a tvarech v sobě odráží inspiraci, kterou jí byla kulturní rozmanitost. Vícebarevné záhony ve venkovském stylu tak dostávají lehce exotický ráz. Přirozené barvy kontrastují s jasnými tóny – barvami, které si spojujeme s cibulkami: žluté narcisy, fialové řebčíky kostkované, oranžové tulipány a řebčík královský, a modré a růžové hyacinty. Dáváme zelenou kreativitě!

BC-Outdoor-061_aangepast.jpg BC-Outdoor-067_aangepast.jpg

Sdílet tuto stránku:
Na Novinky