1. Domů
  2. >
  3. > Novinky
  4. > Květinové cibulky symbolizují naši touhu po autenticitě

Květinové cibulky symbolizují naši touhu po autenticitě

Objevte roli, kterou květinové cibulky hrají v odvážném trendu „Pouliční divoch“, kde nám vizuálně výrazné květiny pomáhají s hledáním individuality.

Autenticita

Žijeme ve světě, kde všechno jde digitálně upravit: chceme jen dokonalé obrázky, zejména, pokud je chceme ukazovat ostatním. Když se ale naše vlastní osobitost vytrácí, bojíme se, že se stáváme někým jiným. A tak naše touha být jedineční převáží nad naší potřebou ukazovat se ostatním jako dokonalí. A výsledek? Rozvíjíme si obrovskou potřebu individuality, která se vyznačuje nedokonalostí a svobodou být tím, kým chceme.

StSa-outdoor-015_aangepast.jpg StSa-outdoor-031_aangepast.jpg

Mimo vyznačenou trasu

Komu vlastně záleží na tom, jestli jsme dokonalým příkladem pro ostatní? Stereotypní očekávání se jednoduše ignorují. Chceme si věci objevovat sami a ne být terorizováni pravidly. Nová cesta vede mimo vyznačenou trasu. Na zahradě můžeme tento trend vyjádřit odzbrojujícím sázením v městském stylu s pouličním rázem. Tyto květinové cibulky se svými výraznými barvami vyjadřují chytrost a nebojácnost.

StSa-outdoor-032_aangepast.jpg StSa-outdoor-033_aangepast.jpg

Dejme tomu volný průběh

Ležérnější styl sázení působí, jako by byly cibuloviny naturalizované. To ale samozřejmě nebyly. Ve skutečnosti jde o výraz záměrného upuštění od nepsaných pravidel a zákonů. To je zdůrazněno vizuálně silnými barvami nádherných květů, které tyto cibulky mají. Narcisy, hyacinty, tulipány a modřence: každý z těchto druhů symbolizuje naši potřebu svobody.

StSa-outdoor-054_aangepast.jpg StSa-outdoor-060_aangepast.jpg

Sdílet tuto stránku:
Na Novinky