1. Domů
  2. >
  3. > Novinky
  4. > Letní cibuloviny a etnický styl

Letní cibuloviny a etnický styl

Věděli jste, že se nevědomky cítíme dobře, když nás obklopují materiály, barvy a tvary typické pro příslušné roční období? Pestrobarevné letní cibuloviny nás okamžitě vynesou z internetové bubliny našeho každodenního života.

Potřebujeme rozmanitost

Každý z nás se nachází ve své malé internetové bublině, a proto toužíme po otevřenosti a rozmanitosti. Rádi bychom se vzdálili tomuto malému světu a dostali se blíž k tomu reálnému. To vede k rostoucímu zájmu o jiné etnické skupiny a používání produktů, které jsou s nimi spojeny. Na zahradě mohou přirozené barvy akcentované živými odstíny vytvořit přitažlivý a nenucený dojem. A letní cibuloviny jsou dokonalou volbou.

243919_aangepast.jpg 243922_aangepast.jpg 

Proměna

Díky letním cibulovinám je proměna snadná. Zasadíte je na jaře a s příchodem léta si už můžete vychutnávat pohled na jejich barvy a odraz etnických rysů. Letní cibuloviny a akcenty na zahradě kombinují místní a globální vzhled. Tyto květiny i ručně vyrobené prvky těchto akcentů přispívají k přirozenému a živému dojmu, který zahrada vyvolává. A přesně to jsme měli na mysli!

243916_aangepast.jpg 

Oblíbené letní cibuloviny

Pokud chcete docílit multikulturního vzhledu, zvolte si letní cibuloviny v mnoha pestrých barvách a zkombinujte je s cibulovinami v přirozenějších odstínech. Zvažte oranžovou, žlutou, červenou, zelenou a růžovou. Jiřiny, kaly a mečíky, ale také dosny (Canna) a chocholatice (Eucomis) jsou skvělou volbou, chcete-li zahrádku obohatit o tyto barevné kombinace. Díky nim vaše zahrada získá etnický vzhled natotata.

243942_aangepast.jpg

Sdílet tuto stránku:
Na Novinky