1. Domů
  2. >
  3. > Novinky
  4. > Letní cibuloviny pro zahrádky, kde nezáleží na pravidlech

Letní cibuloviny pro zahrádky, kde nezáleží na pravidlech

Už vás unavuje neustále poslouchat všechna ta pravidla, která byste měli dodržovat, abyste dosáhli dokonalého výsledku? Pokud ano, ať žije svoboda! Vydejte se na „cestu, kterou málokdo nalézá“ – zasaďte letní cibuloviny. Zintenzivní pocit svobody a svým přirozenějším vzhledem budou do záhonů pěkně pasovat.

Buďme sami sebou

Žijeme ve světě, v němž se nosí pouze dokonalost. Ale při zaměření se na dokonalost se stírají naše osobnostní rozdíly. Teď je na čase to změnit! Autenticita – charakterizovaná zájmem o nedokonalost a svobodu – je stále více oceňovanou hodnotou. To je patrné i na zahradách plných pestrých barev, které odrážejí městské a hip-hopové vlivy.

243993_aangepast.jpg

Pravidla stranou

Vědomě se rozhodněte, že ta nepsaná pravidla týkající se zahradničení budete ignorovat. Místo toho si vytvořte vlastní jedinečný a osobitý vzhled. A co by mohlo být na takové „revoluční“ zahrádce lepší než letní cibuloviny? Jejich květy mnoha tvarů a pestrých barev v kombinaci s pouličními vlivy z hip-hopové scény (co třeba stěna na graffiti?) vám zajistí trochu toho ne úplně dokonalého městského vzhledu.

243976_aangepast.jpg 243964_aangepast.jpg

Jedinečné sázení

Pro vizuálně silný dojem volte letní cibuloviny, jako jsou jiřiny, kaly, lilie, begónie a dosny. Kombinujte je v atraktivních barvách, jako je oranžová, červená, žlutá, nachová a růžová. Pak je zasaďte jednu sem, druhou tam, hlavně zapomeňte na dokonalost. Záleží jen na vás! Výsledkem bude jedinečná, neortodoxní výsadba, která bude vypadat, jako by vznikla sama od sebe.

77798_aangepast.jpg 244011_aangepast.jpg

Sdílet tuto stránku:
Na Novinky