1. Domů
  2. >
  3. > Novinky
  4. > Dovolená na vlastní zahradě

Dovolená na vlastní zahradě

V současné době jsou v módě slavnostní a veselé zahrady. Proč tomu tak je a jak si můžete vytvořit příjemný dovolenkový pocit na své vlastní zahradě?

Navazování kontaktů

Pandemie způsobila, že se lidé od sebe vzdálili, a proto roste potřeba navazovat kontakty s ostatními lidmi. Nejvyšší prioritou se staly oslavy spojené s uvolněnou a bezstarostnou atmosférou. Tento trend je jasně patrný na zahradách. Venkovní prostor je veselý a barevný, jako by každý den byl svátkem na vlastní zahradě.

Květinová krása

Zahrada je ideálním místem pro zábavu a oddych, nejlépe ve společnosti dalších lidí. Barevná květinová výzdoba může působit veselým dojmem. Skoro by se dalo říct, že s takovou prázdninovou atmosférou na zahradě už není třeba jezdit na dovolenou.

Vaše oblíbené místo

Pokud chcete na své zahradě navodit prázdninovou atmosféru, vytvořte si své oblíbené místo s barevnými obrubami a veselými zahrádkami, kde si můžete natrhat květiny a které navodí příjemnou atmosféru. S různými druhy letních cibulovin si snadno vytvoříte hravou květinovou louku. Není nutné hrabat, protože určitá míra naturalizace má své kouzlo.

Letní cibuloviny

Letní cibuloviny, jako jsou jiřiny, lilie, gladioly a kaly, použijte na květinové obruby. Zvolte veselé a výrazné pastelové odstíny prokládané světlejšími akcenty. Nezapomeňte si zahradu vyzdobit letními slunečníky, houpacími sítěmi a dalšími svátečními doplňky. Užijte si to!

B&BSum-011_aangepast.png B&BSum-006_aangepast.png

B&BSum-051_aangepast.png B&BSum-072_aangepast.png

Sdílet tuto stránku:
Na Novinky