1. Domů
  2. >
  3. > Novinky
  4. > Zahrada jako druhý obývací pokoj

Zahrada jako druhý obývací pokoj

Zahrada v duchu vintage? A proč ne? Styl vintage je dnes na zahradách velmi oblíbený. Letní cibuloviny dokáží takovou atmosféru navodit a proměnit venkovní prostory v druhý obývací pokoj.

Tradiční

Máte rádi tradici? Oceňujete léty nabyté zkušenosti a vědomosti a máte slabost pro místní podnikatele? Mnoho lidí se rovněž cítí nejlépe s věcmi, které důvěrně znají. Zahrada je ideálním místem pro nastolení tradiční atmosféry s využitím vašich oblíbených květin.

Harmonická

Kombinací staromódních prvků a stylu vintage vytvoříte zahradu současnosti. Získáte prostředí poskytující pocit bezpečí, kde si můžete posedět v útulných zákoutích. Rostliny, které jsou na zahradě již řadu let, mají velkou hodnotu a dostává se jim lásky a pozornosti. Kombinace s novou zelení ji mění v harmonický celek.

Útulno

Zahrada svou útulností může působit takřka jako druhý obývací pokoj. Letní cibuloviny, jako jsou jiřiny, šuškardy, lilie a begonie, tento pocit ještě umocňují. Zároveň hezky doplňují stávající výsadbu. Kombinujte letní cibuloviny v jemných, šedavě pastelových odstínech s tmavými, upokojujícími barvami.

Trad-017_aangepast.png  Trad-026_aangepast.png

Trad-040_aangepast.png  Trad-061_aangepast.png

Sdílet tuto stránku:
Na Novinky